fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Powyborcza rzeź PRL-u

 Jeśli uważacie, że PiS po wyborach o Was zapomni, to grubo się mylicie - "to będzie powyborcza rzeź" - mówił Arkadiusz Sikora kandydat do Sejmu z listy Lewicy na spotkaniu we Wrocławiu.

Obniżenie do minimum emerytur żołnierzom Ludowego Wojska Polskiego ma być początkiem zemsty na tych, których życiorysy nie są po myśli Kaczyńskiego, i budowanej przez niego historii. Przypomnę, że ustawa ta wciąż leży w szufladzie i czeka na podpis Prezydenta. Ale nie tylko byli żołnierze mają się czego bać. Z informacji, które docierają, zaraz po wyborach ma powstać "specustawa" odbierająca przywileje tych grup zawodowych, które choć jeden dzień przed 1989 rokiem przepracowały w: administracji rządowej PRL, nauczycielom, sędziom, członkom PZPR oraz organizacji młodzieżowych. PiS będzie musiał odebrać te emerytury, ponieważ nie znajdzie pieniędzy na programy socjalne, a ideowo dokona historycznej zemsty na poprzednim systemie politycznym. 

I jeśli ktoś z Was w to nie wierzy, zapraszam na spotkanie z byłymi funkcjonariuszami służb mundurowych w przyszłym tygodniu we Wrocławiu, żebyście mogli posłuchać jak im się teraz żyje - powiedział Arkadiusz Sikora.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem